STARY SĄCZ

Gry Miejskie po Starym Sączu

Questing Stary Sącz

Quest w Starym Sączu to wspaniała gra miejska która pozwoli Ci na aktywne spędzanie wolnego dnia oraz przeniesienie się w czasie ze współczesnego świata do średniowiecznej perełki.

To inny rodzaj rozrywki dla każdego z Was. Zaciekawi i dużych i małych.
I właśnie Ciebie zapraszamy do udziału w naszym queście polegającym na głębszym poznaniu tego zabytkowego miasteczka. Dostaniesz ulotkę a na niej mapkę oraz rymowaną opowieść. Na trasie będziesz musiał wykonać zadania aby móc odgadnąć hasło. Nie zapomnij po drodze zaopatrzyć się w małą i oryginalną pamiątkę od miejscowych rzemieślników. Na koniec wpisz się do Księgi Pamiątkowej i dopiero wtedy dostaniesz nagrodę. Podoba się? Boisz się, że będziesz musiał długo chodzić? Nie ma obaw, cały quest nie  jest długi spokojnie przejdziesz go w 60 minut. Spróbuj a na pewno Ci się spodoba i nie będzie to stracony  czas!
Powodzenia! 

 

Quest

Questing – Mędrca śladami kocimi łbami

Witaj w moich progach dzielny qestowiczu, stajesz dziś w niezwykłej przygody obliczu. Z radości ściskam Twe dłonie oburącz , pamiętaj, tak gościnny jest tylko Stary Sącz. Dziś historię mojego miasta Ci zaprezentuje, obiecuję, że czasu Twojego nie zmarnuje! Jeżeli poprawnie rozwiążesz cały quest, dowiesz się kim narrator tej historii jest    

Quest

Szlakiem osobistości Starego Sącza 

Witaj w Starym Sączu. Udamy się dziś na w wędrówkę śladami osób związanych z tym miastem. Jego historia sięga średniowiecza, więc na naszej drodze pojawią się postacie dawne, ale również te, które żyły w nieodległej przeszłości. Szlak ten pokaże nam jak wiele znanych osobistości przyczyniło się do budowania historii miasta.

Warto zobaczyć

Aktualności

Skip to content