STARY SĄCZ

Stary Sącz: Nocny Kochanek – Małopolska Tour 2021

Po roku przerwy powraca jedna z największych imprez rowerowych w Małopolsce! 29 sierpnia do Starego Sącza zawita rajd rowerowy Małopolska Tour 2021, a wraz z nim wiele atrakcji jak pokazy dirt jumpingu, ogromna strefa dla dzieci, pumptrack, kids race oraz rockowy koncert muzycznej gwiazdy – Nocny Kochanek!

MIEJSCE: Stary Sącz, Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania , ul. Papieska 10

Tegoroczny rajd zostanie poprowadzony pięcioma trasami!
Do wyboru będą odcinki o różnej długości i zróżnicowanej trudności (od 13 do 43 kilometrów) tak, aby każdy rowerzysta, niezależnie od wieku i zaawansowania mógł cieszyć się jazdą i wspaniałymi widokami! Będzie można wybrać płaską trasę jak i wytrzymałościowy wjazd do schroniska na Przehybę!

Zatem organizatorzy zapraszają nie tylko zaprawionych długodystansowców, ale także całe rodziny z dziećmi!
Po starcie rajdu zostanie uruchomione miasteczko Małopolska Tour, w którym zarówno dla uczestników rajdu jak i wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji:
Widowiskowe pokazy ekstremalnych skoków w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce i Europie!
KIDS RACE czyli wyścig dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami! Do startu mogą przystąpić nawet dzieci na rowerkach biegowych.
Rowerowe spektakle z ogromną dawką humoru i licznych pokazy.
Profesjonalny pumptrack
Akademii Bezpiecznego Rowerzysty!
Nie zabraknie licznych stoisk związanych z rowerami i turystyką czy foodtrucków!
W miasteczku znajdzie się także dozorowany parking rowerowy, w którym będzie można zostawić swój rower po rajdzie! Należy tylko mieć ze sobą zapięcie rowerowe!
Impreza zostanie zwieńczona koncertem zespołu Nocny Kochanek!

Aktualności

Bieg Nocny Św. Kingi w Starym Sączu

06.05.2023Bieg nocny Św.Kingi Dołącz do nas na dystansie 3 km, 6 km, 10 km Program : 17:00 – Otwarcie biura zawodów (Dom Parafialny Św. Elżbiety,

Licytacje WOŚP Stary Sącz

Nadal trwa internetowa licytacja aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 w ramach 31. Finału Zapraszamy do licytacji

Ferie 2023 w Starym Sączu i okolicy

Ferie zimowe w Starym Sączu i okolicy Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu Powiatowo i Miejsko -Gminna Biblioteka Publiczna w Starym

Skip to content